• SİNCE 1997
  • Ramazanoğlu mah. kaynarca cad. no:50 pendik/istanbul

Yeni Modellerimizi Görmeden Şef Ceketinizi Yenilemeyin…

Yeni Yıla Yepyeni Aşçı Ceketler…

Yeni Modellerimizi Görmeden Şef Ceketinizi Yenilemeyin…

Doğru aşçı kıyafeti seçmek için önerilerimiz

Şefler için, doğru ceketi seçmek, bir tarifi mükemmelleştirmek gibidir.

Sadece stil ve zevke hitap etmesi değil aynı zamanda içinde rahat hissettiren ve mutfak deneyiminin keyif içinde sürdürülebilmesini sağlayan belirli kriterler düşünülmelidir.

Peki, bu kriterler nelerdir?

Sizlere aşçı kıyafetleri seçiminde göz önünde bulundurulması gereken bazı unsurları aşağıda özetledik…
 aşçı ceket modelleri, aşçı ceket

Kumaş Önemli…

Harika bir şef ceketi dayanıklı, nefes alabilir, temizlenmesi ve ütülenmesi kolay bir kumaşa sahip olmalıdır. Sizi sıcak iş ortamında terletmeyecek ve hızlı temponuza dayanabilecek sağlamlıkta olması gerekir. Ayrıca profesyonel bir görünüm için aşçı ceketleri her zaman temiz ve düzgün olmalı, sık yıkamaya ve lekelere karşı dirençli olmalıdır.

Ceketin kumaşı ; %100 polyester, %100 pamuk veya polyester-pamuk karışımı olabilir. Uygun fiyat ve konforlu bir kumaş türü olarak %65 polyester ve %35 pamuk seçmenizi öneririz. Kumaş ağırlığı fazla olan malzemeler daha dayanıklıdır, daha hafif kumaşlar ise soğutma etkisine sahiptir. Polyester ve pamuk harmanı ile her ikisini de elde edebilirsiniz. Yüksek kaliteli aşçı ceketlerimiz için kataloglarımızı inceleyebilirsiniz.
 chef ceket, şef ceketleri

Stil

Kumaşlar gibi stiller söz konusu olduğunda çeşitli seçenekler vardır. Kontrast biyeli tasarımlarla daha ince bir görünüm sağlanabilir. Bu sayede sofistike bir stil kazanmış olursunuz. Sıradan olmayan tasarımları kullanmak heyecan vericidir, unutmayalım ki, işinde üniforma kullanmak zorunda olan bir personelin mutlu çalışması için üniformasını sevmesi çok önemlidir. Aşçı ceketleri fit formları ve modern tasarımları ile profesyonel ve saygın görünümleriyle mükemmel dengeyi sağlamalıdır. Genelde kolda bulunan cepler ve çıtçıtlı modeller pratik kullanım sağlar. Stil seçiminde bu detayları da göz önünde bulundurmalısınız.

En önemlisi aşçı ceketler ilave olarak yapılan nakış veya baskılar ile kişiselleştirilebilir. Aşçı ceketlerimizde XS’ dan – 5XL ‘a kadar beden seçenekleri mevcuttur. Yukarıdaki detayları içeren aşçı ceket modelleri için ismont.com.tr’yi tıklayın ve demir group mağazalarına uğramayı unutmayın!
 aşçı ceket fiyatları, aşçı kıyafetleri

Konfor

Aşçı ceketleri çok sıkı veya çok gevşek olmamalıdır. Rahatça giyebilir olmalı ancak bedeninize asla büyük gelmemelidir. Top düğmeli aşçı ceketleri düğmelerin kolay çıkabilir olması tehlike arz ettiğinden artık üretilmemektedir. Onun yerine çıtçıtlı ve büyük düşmeli modelleri tercih edebilirsiniz.

Sitemizdeki ürünlerin yanında bulunan beden tablosunu inceleyerek bedeninize mükemmel uyumu sağlayan ürünü bulabilirsiniz.

Sizin veya işletmeniz için doğru chef ceketini bulmak veya özel tasarım ceketler yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*